► Systém značení prádla a oděvů

 Pro značení osobních či pracovních oděvů 

 

Systém umožňuje jednoduše a rychle individuálně označit pracovní a osobní oděvy a další textilní výrobky pomocí nažehlovacích štítků.

Popis se na textilní štítky tiskne na jehličkové tiskárně vybavené barvicí páskou odolnou proti vyprání. Data jsou editována pomocí speciálně vyvinutého softwaru pro potisk štítků - Apos LabelPrint, který se nainstaluje na váš počítač. Potištěný štítek je následně zažehlen na textilii zažehlovacím lisem.  Štítky lze odstranit pouze pomocí zažehlovacího lisu speciálním postupem. Variantně lze použít štítky vytištěné na termotiskárně.

Textilní štítky jsou dodávány v různých barvách a velikostech. Pro značení oděvů klientů se nejčastěji používají štítky o rozměru 41x17 mm. Tyto štítky jsou v roli umístěný dva vedle sebe, proto se role označuje 2x41x17.

Pro označení pracovních oděvů personálu lze štítky předem opatřit předtisknutým logem či názvem zařízení podle dodaných grafických podkladů, nejčastěji se používá štítek o rozměru 82x42 mm.

hromadnému značení ložního prádla, ubrusů, textilních reklamních předmětů apod. se používají místo razítkování termotransfery. Termotransfer je silikonový přířez, na který je speciálním barvivem nanesena požadovaná informace - text, logo, symbol, číslo, písmeno atd. Transfer se přiloží na textilii a zažehlí lisem, čímž dojde k vsáknutí barvy do textilie a jejímu trvalému označení.

 

Základní sestava pro značení prádla se skládá ze zažehlovacího lisuSW Apos LabelPrintjehličkové tiskárnyspeciální barvicí pásky na textilrole se štítky a držáku rolí.

Načítám, prosím vydržte...